Stripfilm

film izlemeden hemen önce

STRIPFILM TAGLERİ (MOMENTOS) Uyuşturucu Kullanımı veya Tribal

Stripfilm özel tagleri için tüm filmler. (6)

Açıklama: Bol bol uyuşturucu kullanılıyor ya da kullanılmış, etkisi yaşanıyor. Kısacası kafası yüksek filmler kategorisi.

"Head On" filminden bir kare

Head On

İntihara meyletmiş bir beyni ancak saçma bir tesadüf yaşama geri döndürebilir.

devamını oku
"A Scanner Darkly" filminden bir kare

A Scanner Darkly

Uyuşturucu aleminin kendinizi asla güvende hissedemeyeceğiniz dünyasında paranoyak olmamak elde değil. Yaprak bitlerinden "sahte dost" organizasyonlara, sivil polislerden ihbarcılara bin bir çeşit düşmanınızla iç içe yaşamak zorundasınız.

devamını oku
"Berlin Calling" filminden bir kare

Berlin Calling

Elektronik müzik ve uyuşturucu arasındaki görünmez bağa ayağınız takılana kadar yürüyün. Sahne sisli ve kalabalık. Yerlere düşmek de var kapıdan çıkıp gitmek de. Ne korkunun ecele ne de ölümün kenarında olmanın korkuya çaresi var. Şimdilik elimizde müzik ve karmaşık duygulardan başka hiçbir şey yok.

devamını oku
"Enter the Void" filminden bir kare

Enter the Void

Bir Tokyo kaçamağında hissettiği her şeyi bize anlatmaya karar vermiş bir yönetmen ile karşı karşıyayız. Tokyo'nun parlak ışıkları ile bizi sersemletip akıl almaz kamera hareketleri ve sahne geçişleriyle zihnimizde yolculuk yapan Gaspar Noe, hikayedeki sıçramalarla hafızamızı zorlarken bir yandan da orada kalıcı bir yer edinecek.

devamını oku
"Super High Me" filminden bir kare

Super High Me

Esrar ve kullanıcısının, tıp ve yargı ile imtihanı; bir komedyenin meslektaşları ile rekabetine dönüşünce. Önceden belirtelim ki bu belgesel Yeşilaycılar mutlu olsun diye çekilmemiş.

devamını oku